Co o nás řekli a napsali...

"... díky Vašim image konzultacím se začínám sobě stále více líbit, určitě jsem spokojenější - zřejmě je to vidět a i okolí mně to dává vědět. Doufám, že společně jsme na cestě ke stále lepšímu a dokonalejšímu... Nelituji, že jsem se rozhodla a odhodlala k tomuto kroku".            

                                                                   paní Zdenka

"Děkuji za úžasnou péči paní vizážistky nejen v můj svatební den, ale i při přípravách a ve výběru svatebních šatů a doplňků.  Moc mi to pomohlo a připadala jsem si opravdu krásně ..."

paní Jana 

"Focení u Vás mě moc bavilo, i když jsem z toho měla docela obavy. Ale díky Vám a skvělé atmosféře, která u Vás určitě je, ze mě opadla tréma a fotky jsou moc krásné. Doporučuji všem ženám!"

paní Renata 

"Chci Vám poděkovat za svatební líčení, jsem moc spokojená, make-up vydržel až do večera a všem jsem se moc líbila. Díky."

paní Gábina

Firemní kurzy a školení (Profesionání image, Společenská etiketa) - hodnocení účastníků:

"Školení od paní vizážistky se mi moc líbilo a hodně přineslo. Hlavně rady ohledně líčení, mnoho nových poznatků. Budu-li se řídit těmito radami, určitě mi stoupne i sebevědomí a budu se cítit daleko lépe."

paní Jana

"Celkový dojem z celého dne mám skvělý. Moc se mi školení líbilo a ráda bych určitě pokračovala v dalších kurzech."

paní Jitka

"Konečně jsem se účastnila školení, které pro mě bylo maximálně přínosné, zábavné, prostě perfektní... Děkuji!"

paní Hanka

"Školení s paní Sobotkovou bylo super, pár věcí jsem si potvrdila, pár nových dozvěděla. V případě možnosti bych si znalosti ráda prohloubila. Přeji hodně úspěchů, které již jistě máte...".

paní Jana

"Oceňuji velmi profesionální přístup paní lektorky, která nám ukázala, že i my muži se můžeme naučit ovládat svůj šatník.  Školení mě opravdu bavilo oba dva dny, velkým přínosem pro mě také bylo ujasnění si některých otázek ve společenském chování."

pan Jarek

 

"...  s potěšením Vám mohu oznámit, že včerejší seminář etikety nad očekávání splnil naše představy. Paní lektorka realizovala seminář na profesionální úrovni. Obsahová složka semináře byla účastníkům podána zajímavou interaktivní formou. Tematické zaměření semináře bylo nejen zajímavé, poučné a obohacující, ale především maximálně využitelné jak v pracovní činnosti strážníků, tak i v jejich osobním životě."

 František Krejčí

Městská policie Bílina

 

Ze stránek beremese.cz:

Make-up nevěsty: BlackFlash v Brně, paní Radka Sobotková - líčení bylo nádherné, jemné a oči barevně sladěné do zelena a vydrželo až do rána.

Foto z obřadu: BlackFlash v Brně, pan Martin Sobotka - fotky jsou úžasné, posuďte sami. Oba manželé Sobotkovi byli velice ochotní a profesionální. Také doporučuji!!!

paní Lucie